بهمن 20, 1398
294 بازدید

راهیابی به عالم مثال منفصل چیست ؟ راهیابی به برزخ چیست؟ چشم برزخی باز شدن یعنی چه ؟ بیایید به قوای ادراکی دیگر هم تعمیم بدهیم. بعضی گوش برزخی دارند ، صداهایی را می‌شنود که دیگران نمی شنوند. شامه برزخی ، بوهایی را استشمام می‌کنند که دیگران استشمام نمی کنند، مثال ؛ زندگینامه علامه محمد […]

راهیابی به عالم مثال منفصل چیست ؟
راهیابی به برزخ چیست؟
چشم برزخی باز شدن یعنی چه ؟
بیایید به قوای ادراکی دیگر هم تعمیم بدهیم.
بعضی گوش برزخی دارند ،
صداهایی را می‌شنود که دیگران نمی شنوند.
شامه برزخی ، بوهایی را استشمام می‌کنند که دیگران استشمام نمی کنند،

مثال ؛
زندگینامه علامه محمد تقـــی جعفری ، رحمة الله علیه میخوانیم،
ایشان در اواخر عمر ایشان مبتلا به تومور مغزی شدند ایشان برای درمان به خواست آقازاده شان به نروژ رفتند عده ای از دانشجویان ایرانی در نروژ متوجه شدند که علامه به نروژ سفر داشتند از آقازاده ایشان خواستند جلسه علمی داشته باشند تا سوالات و شبهات و پرسش های خود را مطرح کنند.

در آخر جلسه فردی میزبان شد و علامه و دوستان را به شام دعوت کرد، علامه تا غذای سفره را دیدند فرمودند بوی بدی مرا آزار می دهد مرا از اینجا نجات دهید.

دیگران گفتند بوی بدی در کار نیست اگر باشد بوی مطبوع غذاست . کار به جایی رسید که آقازاده ایشان ناچار شد ، بدون خوردن شام ، پدر را بیرون ببرد. البته ایشان با ایما و اشاره به میزبان گفت که پدر من تومور دارد و شامه او را درگیر کرده، عذر ما را بپذیرید و از او عذرخواهی کرد ،

آقای دکتر جعفری ناراحت از کار پدر و اتفاقی که افتاده دوباره فردا صبح از میزبان عذرخواهی کردند، ولی میزبان گفت آقای دکتر جعفری خدا را شکر که پدر شما شام نخورده از منزل ما رفت من خیلی خوشحالم چون مرغ آن ذبح غیر اسلامی بوده است .
حرام و نجس است ، میته است .

نجس بو دارد …

 

برچسب‌ها:, , , ,